AVV Haberler

AVV’den Haberler

Technogym’den Haberler

 • Technogym 2018 FIFA Dünya Kupası’nda Rus Milli Takımı’nın ve Brezilya Milli Takımı’nın Resmi Tedarikçisi oldu!

  Bir sporcunun yaralanmasından kaçınmak, spor dünyasında inanılmaz derecede zor bir durumdur. Bu özellikle futbol gibi yüksek fiziksel performans gerektiren bir sporda önem taşır, sakatlıkların önlenmesi oyuncunun takımda kalmasını sağlar ve antrenörlerin belirli bir maç için en uygun takımı kurmasını sağlar.

  DETAY
 • Büyük, şişman dünya

  Beslenme, insanlar için en başta gelen fizyolojik ihtiyaç. Ama istatistiklere göre, en azından dünya kaynaklarının %80’ini tüketen, nüfusun %20’lik kısmı için yemek sadece bir hayatta kalma meselesi değil. Günümüzde, vücudun ihtiyaçlarına cevap vermekten ziyade, ağırlıklı olarak damak tadı ve aç gözlülüğümüzü tatmin etmek amacıyla yiyoruz. Bunun takibinde ise beslenme sorununun kontrolden çıktığı gözlemleniyor.

  DETAY
 • Technogym’in de Katkılarıyla SWEAT FEST 2018 Tersane İstanbul’da Şehri Sporla Buluşturdu

  SWEATers uygulaması, spor ve eğlence dolu spor festivali SWEAT FEST ile spor tutkunlarına benzersiz bir festival yaşattı. “SWEAT FEST 2018” etkinliği, 5-6 Mayıs’ta 8 bin kişinin katılımıyla gerçekleşti.

  DETAY
 • Technogym UNICA, La Triennale’deki İtalyan tasarım ikonları arasında

  Technogym tasarımının klasik bir parçası olan UNICA14 Nisan 2018 – 20 Ocak 2019 tarihleri arasında Milano’da geçekleşen ve dikkatle seçilen 180 İtalyan tasarım ikonunun sergilendiği 11.nci Triennale Design Museum’da yer alacak.

  DETAY
 • Seyahat artık spora engel değil…

  Hayatın her noktasında sağlık mottosunu benimseyen Technogym’in TAV ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda TAV Prime Lounge’da oluşturulan fitness alanı sayesinde yolcular antenmanlarını aksatmadan devam ettirebilecek.

  DETAY
 • Y Kuşağı, Tasarım ve Wellness: Fuori Salone 2018’in tüm detayları

  Milano Tasarım Haftası 2018 vesilesiyle gençlere ve aynı zamanda tasarıma odaklanan Elle Decor Italia, 16-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Milano’da Bovara Sarayı’nda, yeni kuşakların yaşamla olan ilişkisini konu alan, yeni fuar enstalasyonu ONLIFE Y Kuşağı Evde’yi sergiledi.

  DETAY
 • Butik Fitness’ın geleceği: heyecan verici ve dinamik pazar alanı

  2017 yılında kurulan, butik bir fitness danışmanlık, markalaşma ve pazarlama ajansı olan Fuel Works’ün İdari Müdürü Lewis Parkinson, Technogym’in butik sektöründeki yuvarlak masa toplantısına katıldı: Yoğunluk Önemli – Interval Training’in Yükselişi ve Butik Sektörü. Bu vesileyle kendi sezgilerini ve daha geniş olan fitness pazarının butik sektörden alabileceği bilgileri anlattı.

  DETAY
 • Koşu bandında nasıl antrenman yapılır

  Koşu bandı en yaygın olarak kullanılan kardiyovasküler antrenman aracı. Peki, nasıl kullanacağımızı gerçekten biliyor muyuz? Bu kılavuzda, koşu bandının avantajlarını ve fiziksel seviyenize göre, koşu bandında nasıl antrenman yapmanız gerektiğini birlikte keşfedeceğiz. Daha güvenli ve etkili antrenman için size, faydalı ipuçları sunuyoruz ve eğer koşu bandı çeşitleri arasından nasıl seçim yapacağınızı bilmiyorsanız, en uygun koşu bandını seçmenizde size yol gösteriyoruz.

  DETAY
 • Kalp Hastaları İçin, Önce Egzersizi Düşünün, Kilo Kaybetmeyi Değil

  Yeni bir çalışmanın raporlarına göre, kilo kaybetmek değil ama fiziksel aktiviteyi artırmak koroner kalp hastalığından şikayet eden kişilerin hayatını uzatacak.

  DETAY
 • NAKiT AKIŞI: MALiYETLERE ODAKLANMA

  Nakit akışı, şirketin farklı şekillerde kullanacağı (Örneğin; cari harcamalar ve uzun vadeli yatırımlar) likiditeyi oluşturmak olan şirketin kendi kendini finanse etme ölçüsüdür. Nakit akışı, nakit girişi ve nakit çıkışı arasındaki farktan oluşur.

  DETAY
 • FUTBOL ENDÜSTRİSİNİN KALBİNİN ATTIĞI FIFEX’TE TECHNOGYM DE YERİNİ ALDI

  24. Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri kapsamında bu yıl ilk kez düzenlenen FIFEX futbola yatırım yapan tüm sektörlerden kurum ve kuruluşları tek çatı altında topladı. Seminerin destekçileri arasında yer alan Technogym’in Bilimsel Araştırma ve İletişim Müdürü Prof. Dr. Silvano Zanuso ise FIFEX’te konuşmacı olarak yer aldı. Etkinlik kapsamında Technogym Yılın Fitness Ekipmanı ve Teknoloji Ödülü’ne de layık görüldü.

  DETAY
 • Technogym: Pyeongchang 2018 Kış Olimpiyat Oyunları Resmi Fitness Ekipmanı Tedarikçisi

  PyeongChang 2018 Olimpiyat Oyunları’nın Resmi Fitness Ekipmanı Tedarikçisi olan ve atletikspor antrenmanı, rehabilitasyon ve wellness alanında standart oluşturma konusunda uluslararası alanda tanınan Technogym için 2018 Güney Kore Oyunları; Sydney 2000, Atina 2004, Torino 2006, Pekin 2008, Londra 2012 ve Rio de Janeiro 2016’nın ardından yedinci Olimpiyat deneyimi olacak.

  DETAY
 • Kurumsal Wellness ile Kazanın

  İşverenlerin ve uzmanların wellness ve sağlığı kullanarak şirketlerini akılcı ve stratejik bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olmak için yazdığım ilk makalem. Girişimciler tutkulu, azimli olurlar ve işlerini geliştirmek için her daim yenilikçi çözümler ararlar.

  DETAY
 • Sağlık Hediye Etmek İstiyorsanız Technogym Yanınızda!

  Bu yılbaşında tüm fitness ihtiyaçlarınız için Technogym’den başka yere ihtiyacınız yok. Tatilinizin oldukça mutlu geçmesini sağlayacak ekipmanlarımızdan birkaçı;

  DETAY
 • Yetişkinlerde Düşmeyi Önlemek için Egzersizin Önemi

  Egzersiz yapmayan yaşlılar, yapan yaşıtlarına göre yüzde elli daha fazla düşme riski taşıyorlar. Bir araştırmaya göre göz muayenesi, vitamin takviyesi ve evde yapılacak bakımlar ile bu risk azaltılabilir.

  DETAY
 • Wellness Suite’ler seyahat ederken tamamen mahremiyet isteyen kişilere hitap ediyor

  Eğer gün içinde antrenman veya spor yapma alışkanlığınız varsa, seyahat esnasında da bunu sürdürmeniz tavsiye ediliyor. Vücudumuz, düzenli antrenmana daha belirgin ve etkili bir şekilde cevap veriyor. Bir insanın alışkanlıklarını değiştirmeden seyahat etmesi her zaman kolay değil ama mümkün.

  DETAY
 • Technogym, şehrin spor festivali SWEATFEST’te yerini aldı.

  Spora ve sağlıklı yaşamaya önem veren vesporu yaşam tarzı haline getirmiş olanların yanısıra başlamak için motivasyona ihtiyaç duyanların da ilgisini çeken deneyimler sunan SWEATFEST bu yıl ilk kez düzenlendi.

  DETAY
 • 6-8 Ekim 2018 tarihlerinde 12.ncisi Gerçekleşecek Global Wellness Zirvesi’nin Ev Sahibi Technogym

  Her yıl düzenlenen Global Wellness Zirvesi büyük bir heyecanla sonlanırken, gelecek yılki etkinlik mekanı hakkındaki büyük "açıklamanın" hazırlıkları da aynı şekilde heyecan verici bir şekilde gerçekleşti. Global Wellness Institute and Global Wellness Summit’in başkanı ve CEO’su Susie Ellis, “12.nci Zirvenin ev sahibinin son derece yenilikçi, küresel “wellness” şirketi olan Technogym olması ve etkinliğin şirketin İtalya’nın Adriyatik kıyısı ile Emilia Romagna’nın tepeleri arasındaki küçük bir kasaba olan Cesena’daki son teknoloji ile donatılmış merkezinde gerçekleşecek olmasını duyurmaktan da son derece mutlu oldum.” açıklaması ile memnuniyetini dile getirdi.

  DETAY
 • Tüm gün oturmak neden beyniniz için kötüdür?

  Yaşamın birçok yönünde, beyin gücümüzü kullanmamız gerekirken, aynı zamanda oturma eğilimindeyiz: okulda, işte, sınava girerken, bir bulmaca üzerinde yoğunlaşırken. Yeni bir makalede, uzun sürenoturmanın, beyni nasıl etkileyebileceğini ve beyin sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi olabileceğini keşfettik

  DETAY
 • CDC’nin raporuna göre şu anda ABD’de 10 yetişkinden neredeyse 4’ü obez

  Amerika’da obezite oranı yine yüksek seviyelere ulaştı. 2015-2016 döneminde Amerika’daki 10 yetişkinden 4 ‘ünün Vücut Kitle İndeksi (VKİ), obez sınıfında olduğunu gösteriyor.

  DETAY
 • Technogym Dubai Fitness Etkinlik Uygulamasını Geliştiriyor

  Dubai’yi dünyanın en aktif şehri yapmaya odaklanan Dubai Hükümeti, Technogym dijital teknolojilerini seçti.

  DETAY
 • Technogym, Wellness’ı Paris’e getirdi!

  Technogym Le Bon Marche Rive Gauche’de ki “LA Famiglia”’da geçici olarak bir perakende alanı sunacağını size bildirmekten gurur duyuyoruz.

  DETAY
 • HER YARIM SAATE BİR HAREKET EDİN!

  Her yarım saatte bir hareket etmek, yerleşik yaşam biçiminin etkilerini azaltmaya yardımcı olabilir. Egzersiz yapmak her zaman için gerekli olsa da, uzun süreler boyunca oturmanın risklerini ortadan kaldırmak için düzenli hareket gerekiyor.

  DETAY
 • Group Cycle ile Eğlenceli Antrenman Deneyimini Yaşayın!

  Group Cycle ™ Connect, egzersizleri takip eden, kullanıcıların performansını tamamen sürükleyici bir sürüş deneyimiyle geliştirmesini sağlayan dünyanın ilk ve tek kapalı alan bisikletidir.

  DETAY
 • Technogym, Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda yerini alıyor

  Technogym Türkiye Distiribütörü AVV AŞ, Türkiye’nin en büyük spor fuarı olan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı 2017’ye zengin ekipman parkuru ve profesyonel antrenörleri ile katılıyor.

  DETAY
 • Sınırlarının ötesine geç: CLIMB Excite!

  CLIMB EXCITE yeni başlayanlar ve profesyonel sporcular için merdiven antrenmanına yeni bir soluk getiriyor.

  DETAY
 • Egzersiz Yoluyla Stresle Başa Çıkma

  Her şeyin başarıyla, parayla ve hız ile dönmesi nedeni ile sürekli gelişen ve ilerleyen bir toplumda stres günlük yaşamın risklerinden biridir.

  DETAY
 • 2017 Atletik ve Para-atletik Dünya Şampiyonaları’nın Resmi Tedarikçisi Technogym Oldu

  2017 Atletik ve Para Atletizm Dünya Şampiyonaları, bu yaz Londra Olimpiyat Parkı'nda gerçekleşti. Dünyanın en iyi 3000 sporcusunun, 2012 Olimpiyat Oyunları'ndan bu yana Londra'nın en büyük spor organizasyonunda yarışmasını sağladı.

  DETAY
 • SKILLROW ile suyun üzerindeki gibi hafif, olimpiyatlardaki gibi hızlı ve güçlü olun!

  Technogym, profesyonel sporcular ve akademik araştırma enstitüleri ile birlikte, tüm sporcular için yarar sağlayacak SKILL LINE serisindeki SKILLMILL’den sonra SKILLROW’u geliştirdi.

  DETAY
 • MyRun En İyi Koşu Bantları Listesinde 1. Sırada!

  Koşu bantları, spor salonundaymışsınız gibi antrenman yapmanızı sağlar.

  DETAY
 • Formula 1 Yarışçısı Kadar Fit Bir Vücuda Sahip Olmak için Ne Yapmak Gerekiyor?

  Formula 1 sürücülerinin işlerini yapmak için sırtlarını arkaya yaslayıp oturduklarını düşünme hatasına düşmek kolay olacaktır. Fakat işin aslı bu değil. Bugünün yarış sürücüleri yüksek..

  DETAY
 • Gold Coast 2018 Commonwealth Games Resmi Spor Ekipmanları Tedarikçisi Technogym!

  Fitness, sağlıklı yaşam ve wellness alanındaki öncü İtalyan şirket Technogym, GC2018 Queensland'daki antrenman tesislerini Commonwealth sporcuları için ekipmanları ile donatacak.

  DETAY
 • TECHNOGYM, NEW YORK’TAKİ SAKS FIFTH AVENUE İLE BİRLİKTE HOME WELLNESS MAĞAZASINI AÇTI

  Tasarım ve teknoloji odaklı sağlıklı yaşam ve fitness ekipmanlarının lider üreticisi Technogym, New York Saks Fifth Avenue'de, sağlıklı yaşam için yeni bir perakende konsept alanı olan..

  DETAY
 • Spor salonunuzu evinize nasıl uygun hale getirirsiniz?

  Sağlıklı yaşamın temel yapıtaşlarından biri hareket etmek. Yaşamımızın her anında bunu sağlayabilmek için tüm mekanları harekete uygun şekilde tasarlamak ise..

  DETAY
 • MYCYCLING ™ : performansınızı geliştirin!

  Technogym bisikletçiler için yeni kapalı alan antrenman çözümü piyasaya sürdü.

  DETAY
 • Egzersiz neden beyniniz için en iyi ilaçtır?

  İnsan beyni ömür boyu yaşam garantisi ile gelmez, ancak kendinizi Alzheimer'dan veya zihinsel gerileme nedenlerinden korumak için atmanız gereken önemli bir adım..

  DETAY
 • Global Wellness Day’de İyilik Peşinde Koştuk!

  Hepimiz daha sağlıklı olmak, daha iyi görünmek, bedensel ve ruhsal olarak iyi bir durumda yaşamak isteriz. İyi yaşamak neredeyse tüm dünyanın ortak hayalidir.

  DETAY
 • Sporda yenilikçi proje ve fikirler SPORTUP’ta hayat bulacak!

  Spor alanında yenilikçi proje ve fikirler Sportup’ta hayat bulacak. Türkiye’nin ilk spor, teknoloji ve startup buluşması Sportup, 30 Mayıs 2017’de Kadir Has Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek.

  DETAY
 • SKILLROW ile suyun üzerindeki gibi hafif, olimpiyatlardaki gibi hızlı ve güçlü olun!

  Technogym, profesyonel sporcular ve akademik araştırma enstitüleri ile birlikte, tüm sporcular için yarar sağlayacak SKILL LINE serisindeki SKILLMILL’den sonra anaerobik gücü, aerobik..

  DETAY
 • TECHNOGYM MİLANO’DA AMİRAL MAĞAZASINI AÇTI

  Wellness alanında dünya lideri olan İtalyan Technogym, Milano’da ilk amiral mağazasını açtı. Spor, fitness ve sağlık için eksiksiz bir deneyim sunan mağazada wellness konusunda 360 derece hizmet veriliyor.

  DETAY
 • TÜRK KOŞUCU ÇÖL MARATONUNU TAMAMLADI

  Fas Kralı adına, her yıl düzenlenen Marathon Des Sables organizasyonu bu yıl 32. kez gerçekleşti. Güney Fas Çölü’nde 9-15 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen maratona bu yıl Türkiye’den Technogym Master..

  DETAY
 • Günde 1 saat koşun, hayatınıza hayat katın!

  Egzersiz hakkında yapılan son araştırmalar, koşmanın, yaşam süresini yükselten en önemli antrenman olduğunu gösteriyor. Son araştırmalar, koşan kişilerin, yavaş koşsalar da, sigara kullansalar da veya obezite..

  DETAY
 • Technogym Expomed Eurasia’da yerini aldı

  Avrasya bölgesinin medikal alandaki lider ihtisas fuarı olan expomed Eurasia bu yıl 23’üncü kez medikal sektörün önde gelen temsilcilerini ağırladı. 30 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında 50 ülkeden 1100’ün üzerinde marka..

  DETAY
 • Technogym, “Sağlıklı Çalışanlar, Verimli Şirketler” konuşması ile İşte Mutluluk Konferansı’ndaydı

  Bu yıl, Power of Happiness Türkiye tarafından Workinton Levent 199’da 3. sü düzenlenen "İş'te Mutlululuk" Konferansı’nda Technogym olarak “Sağlıklı Çalışanlar, Verimli Şirketler” konusu ile konuşmacı olarak yer aldık.

  DETAY
 • Sınırlarının ötesine geç: CLIMB Excite!

  CLIMB EXCITE®, yeni başlayanlar ve profesyonel kullanıcılar için ideal bir çözümdür. Technogym'in Ar-Ge Departmanı tarafından geliştirilen SPLIT ADIM TEKNOLOJİSİ sayesinde CLIMB EXCITE® üzerinde daha geniş egzersiz programlarının keyfini çıkarabilirler.

  DETAY
 • Technogym yenilikçi çözümleri ile Ace of M.I.C.E Kongre, Toplantı ve Etkinlik Fuarı’ndaydı

  Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan ACE of M.I.C.E. Fuarı, 26-28 Şubat arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Technogym, standında katılımcılara ürün deneyimi yaşatmasının yanısıra, ana oturum sponsoru oldu. Birinci oturumda..

  DETAY
 • Mimarlar Derneği 1927 Doksan Yaşında

  Mimarlar Derneği 1927, kuruluşunun 90. yıldönümünü kutlamak amacıyla 18 Şubat Cumartesi günü Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi’nin ev sahipliğinde; Technogym, Ersa Mobilya, PETRA The Flooring Co. ve PonceBloc’un sponsorluğunda bir resepsiyon düzenledi. Resepsiyon öncesinde 18 Şubat sabahı bir araya..

  DETAY
 • Technogym, GQ Men of the Year Ödül Töreni’nde

  Bu yıl 5. si düzenlenen 15 Şubat akşamı Volkswagen Arena’da GQ Men Of The Year Ödül Töreni'nde Technogym de destekleri ile yerini aldı. Yılın “En” lerinin ödül aldığı tüm ihtişamıyla gerçekleşen geceye çok sayıda konuk katıldı.

  DETAY
 • İzmir Serbest Mimarlar Derneği “2017”’ye Merhaba Yemeği

  İzmir Serbest Mimarlar Derneği üyeleri 26 Ocak 2017 tarihinde, “2017’ ye Merhaba” yemeğinde bir araya geldi. Davet, İzmir Torbalı’da 1.168 dönümlük bir arazide Türkiye’nin en büyük tek parsel organik bağı olan Lucien Arkas Bağları’ndaki LA Mahzen Restaurant’ta verildi. Arkas’ın inşaat malzeme sektöründeki..

  DETAY
 • İstanbul Serbest Mimarlar Derneği Yeni Yılı Kutladı

  İstanbul Serbest Mimarlar Derneği 17 Ocak Salı akşamı, Technogym, PonceBloc ve PETRA The Flooring Co.’nun ortak sponsorluğunda, Pera Palas Oteli’nde keyifli bir yılbaşı kokteyli düzenledi. Yeni yıl kokteyline, dernek üyeleri, akademisyenler, yapı firmalarının yöneticileri..

  DETAY
 • 28. The Bodrum Cup Yelkenli yarışları

  The Bodrum Cup 2016
  17–22 Ekim tarihlerinde 28’incisi gerçekleşen The Bodrum Cup yelkenli yarışı bu sene rekor bir katılımla gerçekleşti.

  DETAY
 • Teknik Servis ve Satış Sonrası hizmet kalitemiz tescillendi

  Bu sene Technogym The Wellness Company 'nin Türkiye distribütörlüğünün 10cı yılını kutlayan şirketimiz, Teknik Servis konusundaki kalitesini ve koşulsuz müşteri memnuniyetini "TS EN ISO 9001:2008" ve" TSE" belgeleri ile tesçilleyerek fitness ve wellness sektöründe çok önemli bir ilki başardı.

  DETAY
 • 16. Dünya Insan Kaynakları Yönetimi Kongresi

  20 – 21 Ekim 2016 tarihlerinde, Haliç Kongre Merkezinde, PERYÖN tarafından organize edilen 16. Dünya Insan Yönetimi Kongresine konuşmacı olarak davet edilen Yönetim Kurulu Başkanımız Vittorio Zagaia, katılımcıların ilgiyle dinlediği Kurumlarda Wellness programı ve faydaları ile ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

  DETAY
 • Let’s Move for a Better World

  Son zamanlarda, uluslararası boyutta, fiziksel aktivite, egzersiz bilincinin artması ve sağlıklı yaşam adına gerçekleştirilen  en önemli sosyal sorumluluk projesi olarak kabul edilen Technogym ‘in “ Let’s Move for a Better World “ kampanyasının 3.sü 01 Mart 2016 tarihinde 10dan fazla ülke, 1000e yakın fitness kulübü ve onbinlerce üyenin katılımı ile gerçekleştirilen kampanyanın amacı, Technogym MyWellness Cloud yazılımı ve aplikasyonu sayesinde, insanları hareket etmeye teşvik etmek ve bir amaç uğruna yarıştırmak.

  DETAY
 • Runatolia Antalya Maratonu 2016

  Technogym Türkiye ekibi olarak Sosyal Sorumluluk projelerimize destek vermeye devam ediyoruz. KAÇUV Kanserli Çocuklara Umut Vakfı ve Adım Adım organizasyonlarını destekleyerek, kanserle savaşan çocuklarımıza umut olmaya gayret gösteriyoruz.

  DETAY
 • Yeni Group Cycle Connect

  Spinning’te yepyeni bir dönem başlıyor. Yeni Group Cycle Connect ile artık spinning dersleri daha interaktif, daha eğlenceli.

  DETAY
 • SKILLMILL

  Atletik Performans Antrenmanında yeni dönem.

  DETAY
 • FIBO Innovation Tour Istanbul 2016

  Avrupanın en önemli fitness fuar organizasyonu FIBO’nun Inovasyon Turları kapsamında gerçekleşen Istanbul durağında.

  DETAY
 • Technogym The Wellness Company Yılın En Çok Tercih Edilen ve Beğenilen Fitness Ekipmani Üreticisi

  Technogym The Wellness Company bir defa daha ABD'li American Spa dergisi tarafından gerçekleştirilen yarışmada "YILIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN VE BEĞENİLEN FITNESS EKIPMANI ÜRETİCİSİ" ödülünü kazandı

  DETAY
 • MyRun Technogym ödüle doymuyor!

  Red Dot Design 2015 ve ADI Design Index 2015 ödüllerinden sonar, MyRun Technogym 38 ülkeden toplamda yarışan 900 ürünün içinden 2015te "The Good Design" ödülünü de kazandı!

  DETAY
 • Technogym Türkiye, Bodrum Cup 2015’teydi

  Technogym Türkiye, bu sene 27cisi düzenlenen Bodrum Cup 2015'in Wellness Sponsoru olarak 19-24 Ekim tarihlerinde Bodrum’daydı

  DETAY
 • “Şehrini Ateşlemeye Hazır Ol“

  Technogym Türkiye, “Şehrini Ateşlemeye Hazır Ol“ mottosu ile 11 Ekim 2015 tarihinde Caddebostan’da gerçekleşen Puma Ignite Istanbul koşusundaydı.

  DETAY
 • Ve MyRun Technogym koşubantı Türkiye’de !

  Koşu profesyonelleri tarafından koşu sevenler için tasarlandı !

  DETAY
 • Technogym Nike NTC Tour 2015 SuAda’da

  Nike’ın NTC Tour ‘un Istanbul ayağında Mayıs ayında SuAda’da organize edilen ve 2 gün boyunca süren aktivitelerinde spor sevdalısı kadınlar koşularını ve performans analizlerini Technogym koşubantlarında gerçekleştirdiler.

  DETAY
 • Technogym Nike Womens Run Istanbul’da

  Nike ‘in dünyada kadınlara yönelik organize ettiği Nike Womens Run serisinin 5K Istanbul ayağı 5-6 Haziran 2015 tarihlerinde Istanbul Küçükçiflik Parkta organize edildi ve start aldı.

  DETAY
 • Technogym IKF Istanbul Koşu Festivalinin Resmi Ekipman Tedarikçisi

  Technogym 12-13 Eylül tarihlerinde Türkiye’de ilki gerçekleşen Istanbul Koşu Festivalinin Resmi Ekipman tedarikçisiydi.

  DETAY
 • Technogym Koşubandında Yeni Bir Dünya Rekoru Kırıldı!

  12 saat durmadan ortalama 12 Km sürat ile,Daniele Baranzini 148,177 Km koşarak 2014 yılındaki kendi Dünya Rekorunu kırdı!

  DETAY
 • Technogym Koşubandında Yeni Bir Dünya Rekoru Kırıldı!

  12 saat durmadan ortalama 12 Km sürat ile,Daniele Baranzini 148,177 Km koşarak 2014 yılındaki kendi Dünya Rekorunu kırdı!

  DETAY
 • Technogym Istanbul My Fest Ana sponsoru

  10-11 Ekim 2015 tarihlerinde gerçekleşecek Istanbul My Fest festivaline hazırmısınız?

  DETAY