AVV Ayın Konusu

Ayın Konusu Arşivi

 • Tam da şimdi MyRun zamanı!

  2017 Haziran

  Wellness dünyasındaki en etkileyici gelişmelerden biri spor yaparken sizi dünyaya bağlayan, “connected” ekipmanlar. Bu trendin bir numaralı markası ise fitness ve wellness sektörünün lideri Technogym. ADI Design Award, Red Dot Design Award ve IF Design Award sahibi, dünyanın bir numaralı bireysel koşubandı MyRun, sessiz ve kompakt tasarımı ile her ev ortamına mükemmel uyum sağlıyor.

  DETAY
 • Technogym, Dijital Fitness Devrimine Öncülük Ediyor

  2017 Mart

  Technogym, wellness ve sağlığa erişime yepyeni bir boyut getirdi. Fitness ekipmanlarıyla bağlantılı olarak çalışan, en kapsamlı ve kullanımı en kolay platform olan Mywellness, aynı zamanda sektörün ilk “cloud” tabanlı platformu. Mywellness, uygulamalar ve giyilebilir cihazlar sayesinde Technogym, sağlık yönetimi yaklaşımını tamamen değiştiriyor ve insanların yaşam tarzlarını sorunsuzca yönetmelerini sağlıyor.

  DETAY
 • 360* hareket rahatlığı ile kinesis

  2016 Mart

  Kinesis son dönemlerin en popüler ekipmanlarından biri olma özelliğini taşımakta Onunla bir kez antrenman yapma şansı bulduğunuzda ondan asla vazgeçemeyeceksiniz. Tam bir İtalyan tasarımı olan bu ekipman şıklığının ve muhteşem dizaynının yanısıra evinizde, ofisinizde veya stüdyonuzda yer kaplamayacak kadar da mütevazi.

  DETAY
 • Wellness - Esenlik (Well-Being)

  2015 Kasim

  Türkçe’de kısaca “esenlik (well-being)” anlamına gelen “wellness” terimi ilk olarak, doktor Halbert L. Dunn tarafından, 1961 yılında yayınlanan “Yüksek Seviye Wellness” adlı küçük bir kitapçıkta kullanılmıştır. Dr. Dunn wellness’ı fiziksel ve psikolojik esenliği geliştirmeyi sürdürme çabası için bir yaşam süreci olarak görmüştür.

  DETAY