Ayın Konusu

Tam da şimdi MyRun zamanı!


Wellness dünyasındaki en etkileyici gelişmelerden biri spor yaparken sizi dünyaya bağlayan, “connected” ekipmanlar. Bu trendin bir numaralı markası ise fitness ve wellness sektörünün lideri Technogym. ADI Design Award, Red Dot Design Award ve IF Design Award sahibi, dünyanın bir numaralı bireysel koşubandı MyRun, sessiz ve kompakt tasarımı ile her ev ortamına mükemmel uyum sağlıyor.

MyRun, koşu için yeni kişiselleştirilmiş bir çözüm sunuyor. Tabletiniz ile entegre çalışabilen MyRun antrenman uygulaması kişiselleştirilmiş antrenman programları sunarken, kullanıcılarına geri bildirim ve bilgi veriyor. Kullanıcının her hareketini Running Rate ile ölçerek, kişiye özel antrenman programlarına erişilmesini sağlıyor. Kullanıcısı ile etkileşim halinde olan ve çalışmalarını kaydeden teknolojisi ile ayrıca çalışma temponuza göre müzik listenizden istediğiniz şarkıyı dinlemenize olanak veriyor.

Technogym tarafından geliştirilen Running Rate endeksi, daha iyi antrenman yapmanıza ve yaralanma riskini azaltmanıza yardımcı olur. Adım frekansınızı artırıp hızınızı sabit tutarsanız, Running Rate daha yüksek olacaktır: Daha kısa, daha sık adımlar, daha verimli çalışmayı ve yüzey etkisini azaltmayı sağlar. Running Rate, MyRun Uygulaması ile kullanılabilen özelliklerden biri.

MyRun koşu bandı, piyasadaki diğer koşu bantlarına göre, koşu yüzeyi ile kapladığı alan arasındaki en iyi orana sahiptir. MyRun koşu tarzınıza göre adaptasyon sağlayan zemin, gelişiminizin takibi ve raporlanmasını sağlayan, aynı zamanda sessiz, çevreci ve 20 km/hız yapabilen koşu bandıdır.

Technogym şimdi, MyRun alan herkese, Zubizu’ya özel Apple satış mağazası Troy’dan 2000 TL’lik çek hediye ediyor. Özel bir koşu bandı ve iyi bir tabletle neler yapabileceğinizi görmek için koşun. Önce mağazaya, sonra daha iyi bir yaşama…

*Kampanya 31 Temmuz’a kadar geçerlidir.

Ayın Konusu Arşivine Ulaşmak İçin Tıklayın